У Східниці відбудуться змагання автомобілів-позашляховиків та квадроциклів

У Східниці та прилеглих територіях 27 та 28 червня відбудуться змагання автомобілів – позашляховиків та квадроциклів «Східниця-Трофі». У них братиме участь понад 40 екіпажів з Тернопільської, Львівської, Закарпатської, Волинської,Одеської областей та Республіки Польща.

Яскраві спортивні змагання приурочені 500-річчю Східниці, повідомляє Східницька селищна рада

Організатор змагань Олег Жук каже, що трофі-рейд – це змагання з подолання бездоріжжя на повнопривідних автомобілях (позашляховиках), квадроциклах. У цьому році вперше долатимуть бездоріжжя на спеціальних мотоциклах (кросерах). Показовий виступ яких відбудеться в суботу, 27 червня, у Східниці на горі Кам’яниста. На відміну від автогонок, у трофі-рейдах важлива не швидкість проходження маршруту – необхідно укластися в заліковий час й успішно пройти всі спецділянки, виконати завдання всіх змагальних етапів. Бездоріжжя на спецділянках може бути настільки складним, що проходження декількох кілометрів може зайняти багато часу. Проходження деяких відрізків маршруту вимагає більших можливостей техніки й високої підготовки спортсменів. Мінімальна підготовка техніки включає установку «захистів». Крім цього, на автомобіль установлюються необхідні на маршруті аксесуари: лебідки, хай-джеки, акумулятори великої потужності й т.п. Учасниками трофі-рейдів є екіпажі. Екіпаж складається із двох чоловік – пілота й штурмана.

«Урочистий старт всеукраїнського трофі-рейду відбудеться в Східниці в суботу, 27 червня, о 10 годині і стане справжнім спортивним святом і акцією з пропаганди внутрішнього туризму в Україні, – зазначив Олег Жук. – Після гірського бездоріжжя ще одне випробування – спеціальна траса для тріалу, де позашляховики та квадроцикли проходитимуть складну трасу на чаc. Ці змагання – найвидовищніші. Для проведення цього дійства розроблена спеціальна траса в Східниці на території піскового кар’єру на горі Кам’яниста. Змагання проводитимуться в неділю, 28 червня, з 12 по 18 годин».

Зі слів голови Східницької селищної ради Івана Піляка, мета проведення трофі-рейду є обширною, крім отримання задоволення учасниками і глядачами, увага акцентуватиметься як на пропаганді здорового способу життя загалом, так і на пропаганді позашляхового автоспорту, зокрема, налагодження стосунків з дружніми автомобільними клубами не тільки України, а й країн Європи, а також промоція Східниці, як населеного пункту де проводяться автомобільні змагання всеукраїнського рівня (в Східниці проходив чемпіонат України з гірських гонок «Східниця 2014» та етап Національної серії з спринт-ралі «Східниця 2014»). Окрім того, проведення трофі-рейду віддаленими районами Львівщини зацікавить спортсменів і вболівальників природними принадами цих країв. Багато учасників трофі з задоволенням приїдуть у ті місця ще, але вже з друзями і родинами.

Організатором автомобільного свята є Східницька селищна рада, громадське обєднання «АМ КЛУБ».

Нагадаємо, що за останні 4 роки Східницьке трофі стало знаковою подією для автоспорту України. У 2012 році в змаганнях взяли участь 20 екіпажів, в 2013 році – 33 екіпажі, в 2014 році – 36 екіпажів.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *