Діти воїнів із Дрогобича та району відпочинуть у таборах безкоштовно

Управління праці та соціального захисту населення райдержадміністрації отримало від обласного департаменту розподіл путівок в дитячі оздоровчі табори.

За кошти обласного бюджету 27 дітей із сіл району, чиї батьки захищали чи захищають цілісність України в зоні проведення АТО, мають змогу відпочити у липні-серпні цього року на Чорному морі та в місцевих таборах, розташованих у мальовничому Передкарпатті.

На дітей гостинно чекають в оздоровчо-спортивному таборі «Лісотехнік» (Миколаївська обл., с.Рибаківка), дитячому санаторії «Зелений гай» (м.Дрогобич, район Гірка), дитячому закладі санаторного типу «Світанок» (Дрогобицький район, урочище Пом’ярки), дитячому оздоровчому таборі «Веселка» (Дрогобицький район, с.Старий Кропивник).

Додаткову інформацію можна отримати в управлінні праці та соціального захисту населення райдержадміністрації (м.Дрогобич, вул. 22 Січня,37, каб. 209, тел. 3-77-63).

 

Також, як повідомила керівник відділу сім’ї, молоді та туризму Дрогобицької міськради Олександра Пашко, скерування на оздоровлення мають змогу отримати й діти бійців АТО (шкільного віку) – мешканці Дрогобича.

«Для цього необхідно одному з батьків прийти в каб. 33 Ратуші (відділ сім’ї, молоді та туризму) та написати заяву.

До заяви додається копія свідоцтва про народження та довідка про участь в АТО одного з батьків.
Важливо: дитина не повинна за державний кошт оздоровлюватися двічі в рік. Це вказується в заяві.

Стан здоров’я дитини має дозволяти проживати в відпочинковому таборі.

Скерування буде відбуватися за почерговістю заяв-звернень з липня. Працюємо з понеділка до п’ятниці з 8. 00 до 17. 00год. (перерва з 12. 00 до 13. 00 год.).

Заяви приймаються від мешканців Дрогобича», – зазначила п.Олександра.

Мешканцям інших міст та районів потрібно звертатися у відповідні структурні підрозділи за місцем реєстрації проживання

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *