В пошуках шляхів економічного, інфраструктурного та туристичного розвитку міста

У п’ятницю, 19 червня, о 13.00 у Дрогобичі в світлиці Ратуші  розпочнуться збори, присвячені розробленню проекту громадської стратегії розвитку міста.

Сталий розвиток кожного населеного пункту має забезпечувати стратегічний план. У нашому місті вже приймалися кілька стратегій розвитку Дрогобича, які не можна назвати успішними, тому що вони розроблялися на засадах радянської системи управління містом.

В основі всіх попередніх стратегій розвитку Дрогобича і країни загалом закладались інтереси держави, які превалювали над інтересами особи.

Нашою метою є напрацювання ідей для розроблення стратегії розвитку міста, центром якої є людина – мешканець Дрогобича. Наше місто має забезпечити комфортне проживання, гармонійний та всебічний розвиток особи, а також створити умови для самореалізації в професійному та економічному плані. Це сприятиме підвищенню загального освітнього, інтелектуального та культурного рівня наших громадян, виховуватиме у них підприємливість та ініціативність, а також утверджуватиме у суспільстві здоровий спосіб життя і дасть відчути себе господарями свого міста.

Завданням зборів є проаналізувати стан м. Дрогобича, розглянути приклади успішного розвитку інших міст в Україні та закордоном, сформувати робочі групи, які б розпочали напрацювання ідей у сфері економічного, інфраструктурного та туристичного розвитку міста.

Організатори:

– викладачі ІППТ Львівська Політехніка у м. Дрогобич: Марта Красуляк та Наталія Колінко;

– МГО «Український молодіжний прорив.

 

План зборів

1500-1505

Вступне слово – модератор проекту: Марта Красуляк – викладач НУ “Львівська політехніка”

1505-1510

Мета, завдання, цілі проекту – Олег Дукас голова МГО “Український молодіжний прорив”

1510-1530

Наукові підходи та методи дослідження особливостей міста – Ольга Саніна, канд. екон. наук, завідувач кафедри ЗЕПМ НУ “Львівська політехніка”

1530-1550

Досвід розроблення Громадської стратегії розвитку міста Новояворівськ – Ігор Олексів, заступник міського голови м. Новояворівськ

1550-1610

Аналіз та обробка статистичних даних міста Дрогобича – : Роман Южин, начальник Управління статистики у Дрогобицькому районі

1610-1630

Результати анкетування щодо оцінки стану міста Дрогобича та перспектив його розвитку -: Наталія Шуригайло, член Ради МГО “Український молодіжний прорив”

1630-1650

Методика групової роботи у динамічних мережах -: Володимир Кондзьолка, голова Товариства “Юрій Дрогобич”

1650-1700

Перерва

1700-1705

Формування робочих груп

1705-1710

Знайомство в групах (обрання капітана команди)

1710-1800

Робота у робочих групах за методикою динамічних мереж

1800-1820

Командне представлення результатів роботи у групах

1820-1825

Інформування учасників щодо їх подальшої роботи у проекті

1825-1830

Заключне слово – модератор проекту: Марта Красуляк, викладач НУ “Львівська політехніка”

Прес-служба МГО “Український молодіжний прорив”

 

Додати коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *