Руслан Козир – «агент Кремля»? "Згущаються хмари" над трускавецькою мерією…

Сенсаційне розслідування поширив сайт «Трускавець.today». У публікації «Пропутінська диверсія уТрускавці» читачу доводять зв’язок чинного міського голови Трускавця Руслана Козира з партійцем російської «Единой России». Розслідування провів «Трускавецький автомайдан». Офіційної реакції з мерії на цю публікацію наразі нема. 

Подаємо повністю.

 

Пропутінська диверсія у Трускавці

“Як швидко плине час. Здається, що ніби вчора відбувались події на Майдані. Ніби вчора ми прощались з героями Небесної Сотні. Здається, що зовсім недавно ми зустрічали перших полеглих в зоні АТО наших героїв. Ці сумні події так і стоять перед очима, викликаючи в душах та в кожній клітинці наших тіл почуття жалю і смутку, почуття люті та ненависті до сусідської московії. Саме проімперські амбіції, виношені в тупій карликовій голові, не дають нам спокою та можливості самостійно обирати свою долю. Виношуючи ідею відтворення ссср, кацапська московія уже давно наче спрут охопила нашу багатостраждальну Україну. Використовуючи досвід ФСБ, ГРУ та інших правонаступників КГБ та, спираючись на своїх прихвоснів і прислужників на території України, расєя усілякими методами системно та систематично нищила та нищить в зародку паростки нашої незалежності. Ангажуючи до своїх кагебістських лав нових запроданців та, маючи в цій діяльності неабиякий досвід, кремль використовував різні методи вербування – від залякування кримінальним чи фінансовим компроматом до банального підкупу чи пропозицій фінансової вигоди у вигляді створення спільних підприємств. Запхало КГБ свої щупальця скрізь – запхало до столиці, до обласних центрів та великих міст, не обійшло стороною і периферію.


Давно вже заліз кагебістський спрут і до Трускавця, отримавши в агенти не кого небуть, а цілого очільника міста, створивши з ним ще 12.06.2000 року СПІЛЬНЕ УКРАЇНСЬКО-РОСІЙСЬКЕ ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ “АЛКІВ-Т” (СП ТОВ “АЛКІВ-Т”) (Вказатиідентифікаційний код на сайті для пошуку фірми: 30971454). Надзвичайно цінним та професійним агентом виявився Руслан Козир, раз на вибори кремль забезпечив йому допомогу санкт-петербургських політтехнологів.  І чомусь не дивує те, що співзасновником цього СП ТОВ “АЛКІВ-Т” є такий собі «Хомик Юрий Ростиславович – генеральный директор Российского производственного объединения «Албес», що входить в «Состав комитетов Комиссии по развитию малого и среднего предпринимательства в Московской области при Президиуме Регионального политического совета Московского областного регионального отделения Всероссийской политической партии «ЕДИНАЯ РОССИЯ» та в 2011 році «За заслуги перед городским сообществом» отримує «Почетную грамоту Московской городской Думы», а також нагороджений “Знаком главы городского поселения Видное «За заслуги» Российской Федерации”.  Нещодавній приїзд цих же ж санкт-петербургських політтехнологів на наші терени свідчить про одне – Козира в кремлі цінують, він є справжнім професійним кагебешним диверсантом, що вправно відпрацьовує зароблені за допомогою москви гроші. А для кремля все просто – чим гірше нам, тим краще їм.

І тому очільник уже не заможної, а зубожілої трускавецької громади тринькає наліво та направо бюджетні кошти, часом закопуючи їх просто в сиру землю. Так закопавши понад 2 400 000 (два мільйони чотириста тисяч) людських грошей на ремонт дорожнього покриття по вулиці І.Мазепи, на покриття, що не потребувало капітального ремонту, Козир отримав гарантію на цю дорогу аж на два роки. Абсолютно не продумано відведення води на стебницькому кільці. Ті кілька решіток не в змозі відвести величезну кількість води після дощової зливи. А реконструкція вулиці Т.Шевченка, що проводиться всупереч генеральному плану міста та без затвердження будь-якої містобудівної документації. Де ж заміна каналізаційного колектора, що був прокладений на цій вулиці ще в далекому 1961 році? Яким чином мають відводитися ливневі води? Все це теж не продумано і не зроблено, хоча на реконструкцію вулиці Т.Шевченка буде витрачено, тобто закопано в землю, біля 1 500 000 (півтора мільйона) гривень. На цю ж вулицю скерували, а попросту вкрали ще 70 000 (сімдесят тисяч) гривень, передбачених для ремонту вулиці М.Лисенка. Не можна забути про продану за копійки дитячу лікарню з немалим шматком земельки. Пам’ятаються і спроби за безцінь прибрати до рук санстанцію.

Хто за це відповість? Козир? Напевне ні. Зі службами спеціальними та не дуже спеціальними вже напевне домовлено, раз не цікавляться козиревим російським бізнесом. Якщо будуть сильно «щемити» в Україні, то можна  податись і до москви, яка прийме з обіймами, прийме, як свого. Тому і має ту Україну Козир в носі разом з її Трускавцем. Має в носі і те, що кожна копійка, отримана від діяльності його СП в бюджет кремля, перетворюється на російську військову техніку, зброю та набої, якими сепаратисти та кацапня вбивають наших хлопців та дівчат на сході України. А допоки Козира не рухають голосні трускавецькі люстратори та громадські активісти, так і буде собі спокійно жити трускавецький пропутінський диверсант.», – пише «Трускавець.today»

 

Як реагуватиме Руслан Козир – наразі не відомо. Хоча, до слова, чутки і навіть  публікації з припущеннями про причетність міського голови до російських капіталів – ширяться містом давно.

 

… Хто в міській раді підробляє документи?

Та не лише про це говорять у Трускавці. Ще одного розголосу набула тема про фальсифікацію офіційних документів мерії. Так, на адресу начальника Трускавецького МВ ГУ МВС України Львівської області Івана Малиша та прокурора м. Трускавця Лонгіна Мігоцького направлено звернення про вчинення злочину, а саме службового підроблення документа. Про це на своїй сторінці в мережі Фейсбук інформує депутат Трускавецької міської ради Богдан Процишин, який виступив автором вищевказаного звернення. Злочин полягає у безпідставному включенні до одного з текстів рішень виконкому пункту «Доручити міському голові вжити заходів до усунення порушення та дисциплінарного стягнення». Оскільки підробка документа службового документу є злочином, за який передбачена відповідальність згідно ст. 366 Кримінального Кодексу України, то депутат поінформував правоохоронні злочини про факт вчинення злочину.

Хто відповідатиме за злочин – власне голова, який, як мінімум, поставив під документом свій підпис, чи ж «знайдуть» винного – довідаємося незабаром.