Наших бійців підтримують наші діти

  •  
  •  
  •  
  •  

Сепаратиський рух та зовнішня агресія, що тривають на східних теренах нашої держави, не залишають байдужими нікого. У цьому одночасному протистоянні і з внутрішнім, і з зовнішнім ворогом викристалізовується українська нація, формується новий тип громадянина України – свідомого, мислячого, діяльного патріота.

Такими новими громадянами нашої країни стануть, зокрема, ті діти, які сьогодні, у такий непростий для нашої держави час, активно включаються у процес допомоги армії задля збереження незалежності та територіальної цілісності України. Є такі активні юні українці і в нашому місті. Про одного з таких активістів радо розповімо Вам.

Микола Пойда – цьогорічний випускник Бориславської спецшколи-інтернату. Він – не бориславець, але навчався у навчальному закладі нашого міста, і під час свого навчання зробив вагомий вклад у справу підтримки наших місцевих бійців, що перебувають на передовій. Микола Пойда спільно з товаришами допоміг нам в обробці матеріалів, з яких згодом було виготовлено маскувальний костюм (так звану, кікімору) для одного з солдат нашого міста. Так цей ще зовсім молодий юнак, цьогорічний випускник Бориславської спецшколи-інтернату, зробив свій вклад у захист нашої Батьківщини.

Ми пишаємося цим вчинком Миколи Пойди, щиро дякуємо йому та його товаришам за його свідому громадянську позицію та неоціненну допомогу нашим військовим.

Під час останнього дзвоника у спецшколі-інтернат представник нашої громадської організації «Самооборона Борислава» Степан Сторонський вручив Миколі Пойді офіційну подяку, а всім його товаришам усно подякував за допомогу.


Також ГО «Самооборона Борислава» щиро дякує всім батькам юних активістів за гарне патріотичне виховання дітей, і, звичайно, педагогічному колективу Бориславської спецшколи-інтернату, який підтримує своїх вихованців у прагненні допомогти українським військовослужбовцям.

Наталка Кучер, ГО «Самооборона Борислава»