Депутати Борислава обрали голову ліквідаційної комісії водоканалу. А ось з виконкомом – не спромоглися

Депутати Бориславської міської ради підтримали кандидатуру на посаду голови ліквідаційної комісії КП «Бориславводоканал» Ярослава Лопушанського. Таке рішення прийнято 12 червня на сесії Бориславської міської ради.

На сесії міськради заслухали пропозиції кандидатів на посаду голови ліквідаційної комісії водоканалу Володимира Суда, Ярослава Садлівсьвський та Ярослава Лопушанського щодо виходу комунального підприємства із кризової ситуації. На голасування ставили тільки ті кандидатури, які заслуховували на сесії міськради. Орест Винар взяв самовідвід, його кандидатуру не ставили на голосування.

Депутати міськради першим пунктом рішення звільнили голову ліквідаційної комісії КП «Бориславводоканал» Ореста Винара із займаної посади. Другим пунктом рішення було призначено голову ліквідаційної комісії водоканалу. За кандидатуру Ярослава Лопушанського проголосувало 27 депутатів із необхідних 24.

Іншим рішення були внесенні зміни щодо персонального складу ліквідаційної комісії «Бориславводоканалу».

Так, від депутатського корпусу до складу ліквідаційної комісії увійшли Володимир Хауляк та Андрій Ровенський, від громадськості – Микола Хаус та Назар Хоп’як. Також до складу комісії увійшли два представники від органів виконавчої влади (відділу ЖКГ та будівництва та управління комунальної власності) та два представники КП «Бориславводоканал».

Рішення про затвердження персонального складу виконавчого комітету та затвердження заступників міськради так і не було прийнято Тільки відбулося коротке представлення претендентів на членів виконкому. Питання будуть розглядати в середу, 17 червня.

Під час обговорення цього питання громадська активістка Руслана Мельник заявила, що 2 червня, під час акції протесту, де люди заблокували вулиці через відсутність водопостачання, була використана ситуація і відбувся розпуск виконкому. Мешканці ставили зовсім інші вимоги, а не розпуск виконкому. Громадська активістка внесла пропозицію про скасування рішення про розпуск виконкому.

Депутат міськради Михайло Лазар заявив, що виконкомом були прийняті три незаконні рішення. Натомість, керуючий справами виконавчого комітету Роман Кікіс заявив, рішення щодо законності прийнятих рішень приймає виключно суд. «Прошу вас не маніпулювати думкою громадськості щодо неправомірності прийнятих рішень виконкому. Жодних таких рішень суду немає», – сказав Роман Кікіс.

ЗІК

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *