Хто ти: людина чи товар, рабсила? (+ВІДЕО)

9 червня у Дрогобичі актори театру “Альтер” та волонтери БФ”Карітас” СДЄ УГКЦ провели акцію-перформенс задля привернення уваги до проблеми торгівлі людьми

Участь в виставі взяли діти Дрогобича, а також дітки-переселенці з Донбасу та Криму. Худкерівник – Олександр Максимов («Альтер»). 

Як свідчить офіційна міжнародна статистика,  понад 120 тисяч українців починаючи з 1991 року постраждали від торгівлі людьми.. За оцінками уряду США,  у світі щорічно продають за кордон з метою експлуатації 600-800 тисяч осіб. За даними Дитячого Фонду ООН,  щороку жертвами торгівлі людьми стають понад 1,2 млн. дітей.

І якщо ви думаєте, що ця біда вас не стосується – огляньтесь навкруги: скільки ваших рідних, близьких виїхали «на заробітки» за кордон? Чи у всіх – належні умови праці, належний трудовий день, належний захист? Зрештою.. Ми можемо говорити не лише про закордоння, а радше навпаки – піднімати проблему трудового рабства в нашій країні. Адже незаперечним є факт максимальної вимогливості до працівників при умові мінімальної заробітної плати, яка не дозволяє працюючому перетнути та покинути межу бідності.

Зупинитися… Оглянутися… Пошукати інші варіанти.. Не продавати себе. Бути захищеним. Бути людиною!

 

Перформенс

 

Адміністративний директор «Карітасу» Наталія Голинська – про акцію

 

Олександр Максимов (“Альтер”) про соціальну роботу-місію театру

М.К.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *