Бійка з іноземцями у центрі Дрогобича: одного з учасників оштрафували на 51 грн

Дрогобицький міськрайонний суд визнав винним 22-річного громадянина України у дрібному хуліганстві та призначив йому адміністративне стягнення.

Як йдеться у постанові суду від 15 червня, ввечері 12 червня близько 21:40 на вулиці Замкова Гора в Дрогобичі чоловік, перебуваючи у стані алкогольного сп’яніння, нецензурно лаявся, образливо чіплявся до перехожих, шарпав їх за одяг та голосно кричав. На зауваження громадян він не реагував, чим порушив громадський порядок і спокій.

У судовому засіданні чоловік визнав свою вину та попросив суворо його не карати.

Суд дослідив протокол про адміністративне правопорушення, а також відеозаписи з місця події й дійшов висновку, що його вина доведена. Відтак чоловіка визнали винним за статтею 173 Кодексу України про адміністративні правопорушення (дрібне хуліганство).

За рішенням суду йому призначили штраф у розмірі 51 гривня. Крім того, він має сплатити 665,60 гривні судового збору.

Нагадаємо, поліція повідомляла про конфлікт у центрі Дрогобича 12 червня між групою чоловіків, серед яких були іноземні громадяни. За інформацією правоохоронців, після зауваження щодо поведінки компанії один із учасників події — 22-річний громадянин України — почав поводитися агресивно. Поліцейські припинили конфлікт та склали щодо нього адміністративний протокол за дрібне хуліганство.

Постанова суду може бути оскаржена до Львівського апеляційного суду протягом десяти днів.

Фото – скрин з відео очевидців у dro_live

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *