У середу не буде води у споживачів з водозабору «Гірне»
У середу буде припинено водопостачання з водозабору «Гірне» – інформує КП «Дрогобичводоканал»
У зв’язку із плановими ремонтними роботами на магістральному водопроводі Гірне-Дрогобич, заміною запірної арматури та електротехнічного устаткування на ВНС 2-го підйому«Гірне», у середу, 17 грудня, з 01:00 до 10:00 18 грудня буде припинено водопостачання з водозабору «Гірне» на таких вулицях: Спортивна, Трускавецька, Війтівська Гора, Бориславська, Горішня Брама, М. Грушевського, Стрийська, В. Великого, Будівельна, Нафтовиків, площа Ринок, на прилеглих вулицях і провулках, у селах Раневичі, Почаєвичі, Михайлевичі.
Мікрорайон вул. Є Коновальця буде забезпечений водою з резервуару. Вода подаватиметься у цей мікрорайон 17 грудня з 07:00.
Також води не буде у Стебнику.
