На Дрогобиччині потонув чоловік, рятуючи жінку та 2 дітей

У селі Рибник Дрогобицького району потонув чоловік, рятуючи жінку та двох дітей. Йому було 43 роки.

Про це у коментарі Суспільному повідомили у Державній службі з надзвичайних ситуацій.

DrogMedia На Дрогобиччині потонув чоловік, рятуючи жінку та 2 дітей

Трагедія трапилася сьогодні, 1 серпня, на річці Стрий. За словами рятувальників, чоловік 1982 року народження допоміг жінці та двом дітям, а сам не зміг виплисти. Наразі обставини події з’ясовують.

Загиблим виявився мешканець Трускавця Тарас Луців — 43-річний працівник ДСНС. Він був начальником гірського пошуково-рятувального відділення 2-го аварійно-рятувального загону спеціального призначення у Дрогобичі.

Важливо!

Додамо: це місце у селі Рибник на річці Стрий є небезпечним для купання! Кожного року у воді під скелею, яку в народі називають “чорною”, гине мінімум одна людина! Тому при виборі місця відпочинку, краще уникати цієї локації.

Читайте також: У річці Стрий втопився 34-річний дрогобичанин

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *