На Дрогобиччині згорів автомобіль

Пожежа сталася вчора, 17 серпня, в с.Ясениця-Сільна Бориславської громади.

О 19:35 год рятувальники отримали про загоряння в автомобілі “ГАЗ 31-105”.

На момент прибуття вогнеборців до місця події автомобіль був охоплений вогнем.

Пожежу локалізовано о 19:51 та ліквідовано о 19:57 рятувальниками 6-ї державної пожежно-рятувальної частини м. Борислав.

На щастя, ніхто не постраждав.

До ліквідації займання було залучено 4 рятувальника та 1 одиницю спецтехніки.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *