На Дрогобиччині згорів автомобіль
Пожежа сталася вчора, 17 серпня, в с.Ясениця-Сільна Бориславської громади.
О 19:35 год рятувальники отримали про загоряння в автомобілі “ГАЗ 31-105”.
На момент прибуття вогнеборців до місця події автомобіль був охоплений вогнем.
Пожежу локалізовано о 19:51 та ліквідовано о 19:57 рятувальниками 6-ї державної пожежно-рятувальної частини м. Борислав.
На щастя, ніхто не постраждав.
До ліквідації займання було залучено 4 рятувальника та 1 одиницю спецтехніки.
