На війні загинув Павло Добош з Дрогобиччини
Трагічна і болюча звістка з фронту знову прийшла в Дрогобицьку громаду. Цього разу в село Болехівці: безжальна і жорстока війна забрала ще одне молоде життя – ДОБОША ПАВЛА ВОЛОДИМИРОВИЧА. Воїну назавжди 29….
Сумну звістку повідомила адміністраторка сіл Болехівці та Нове Село Ірина Кіс у місцевій фейсбук-спільноті.
“Не віриться…Завжди усміхнений, привітний… Ще вчора поширювали відеозвернення про збір коштів на автомобіль, а сьогодні – така страшна звістка …
Дякуємо тобі ГЕРОЮ, що захищав наш сон та наше життя. Схиляємо голови і сумуємо разом з родиною… “, – йдеться у повідомленні.
Павло Добош народився 30 червня 1994 року. Проживав у селі Болехівці. Під час повномасштабного вторгнення ворога став на захист України. Служив у складі ВЧ А-7406 128-ї бригади ТрО Збройних Сил України. Загинув 15 січня під час виконання бойового завдання на Донецькому напрямку.
З рідних у загиблого воїна залишились батько, дружина та дворічний син Максим.
Вічна слава і пам’ять Герою
… Щирі співчуття рідним.
Про зустріч і час поховання нашого Героя проінформуємо додатково на нашій сторінці у фейсбук.
