На війні загинув Павло Добош з Дрогобиччини

Трагічна і болюча звістка з фронту знову прийшла в Дрогобицьку громаду. Цього разу в село Болехівці: безжальна і жорстока війна забрала ще одне молоде життя – ДОБОША ПАВЛА ВОЛОДИМИРОВИЧА. Воїну назавжди 29….

Сумну звістку повідомила адміністраторка сіл Болехівці та Нове Село Ірина Кіс у місцевій фейсбук-спільноті.

“Не віриться…Завжди усміхнений, привітний… Ще вчора поширювали відеозвернення про збір коштів на автомобіль, а сьогодні – така страшна звістка …

Дякуємо тобі ГЕРОЮ, що захищав наш сон та наше життя. Схиляємо голови і сумуємо разом з родиною… “, – йдеться у повідомленні.

Павло Добош народився 30 червня 1994 року. Проживав у селі Болехівці. Під час повномасштабного вторгнення ворога став на захист України. Служив у складі ВЧ А-7406 128-ї бригади ТрО Збройних Сил України. Загинув 15 січня під час виконання бойового завдання на Донецькому напрямку.

З рідних у загиблого воїна залишились батько, дружина та дворічний син Максим.

Вічна слава і пам’ять Герою🇺🇦… Щирі співчуття рідним.

Про зустріч і час поховання нашого Героя проінформуємо додатково на нашій сторінці у фейсбук.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *