У дрогобицькому Ліцеї №16 зібрали 42 тис. грн для ЗСУ
“Купи смаколики – допоможи ЗСУ!” – саме під таким гаслом напередодні Дня волонтера та Дня ЗСУ у дрогобицькому Ліцеї №16 ім.Ю.Дрогобича відбувся благодійний ярмарок. Як інформує офіційна сторінка навчального закладу, зібрані кошти у сумі 42153 грн передані захисникам з 67-го окремого Батальйону Територіальної оборони на закупівлю “пташки”.
До організації благодійного заходу долучилися учні, батьки, вчителі.


З вірою у наші ЗБРОЙНІ СИЛИ УКРАЇНИ!
