У дрогобицькому Ліцеї №16 зібрали 42 тис. грн для ЗСУ

“Купи смаколики – допоможи ЗСУ!” – саме під таким гаслом напередодні Дня волонтера та Дня ЗСУ у дрогобицькому Ліцеї №16 ім.Ю.Дрогобича відбувся благодійний ярмарок. Як інформує офіційна сторінка навчального закладу, зібрані кошти у сумі 42153 грн передані захисникам з 67-го окремого Батальйону Територіальної оборони на закупівлю “пташки”.

До організації благодійного заходу долучилися учні, батьки, вчителі.

DrogMedia У дрогобицькому Ліцеї №16 зібрали 42 тис. грн для ЗСУ
DrogMedia У дрогобицькому Ліцеї №16 зібрали 42 тис. грн для ЗСУ

З вірою у наші ЗБРОЙНІ СИЛИ УКРАЇНИ!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *