Бориславські силачі вибороли медалі на Всеукраїнському турнірі у Львові

9-10 вересня у Львові проходив Всеукраїнський турнір з жиму штанги лежачи та класичного жиму “West benth pres”. Борислав у складі збірної Львівської області представляли вихованці клубу “Прометей” та Бориславської ДЮСШ.

Іван Селецький переміг у змаганнях з екіпірувального жиму у своїй категорії з результатом 272.5 та в абсолютній першості,  Анатолій Матвєєв посів 3 сходинку з результатом 180 кг, Андрій Журавчак, тренер Бориславської ДЮСШ, виступив у змаганнях класичного жиму і став срібним призером у своїй категорії та абсолютній першості з результатом 187.5.

Андрій Бабич зайняв 6 місце з результатом 142.5 кг і найдосвідченіший спортсмен Назар Гриняк отримав пошкодження на вазі 260 кг і на жаль не зміг продовжити участь в турнірі.

До слова цей захід був доволі представницьким, адже там брали участь близько 100 спортсменів з 5 областей України. Готували команду до змагань тренери Слесаренко Юрій, Селецький Іван.

Щиро вітаємо наших атлетів із чудовими здобутками та бажаємо нових перемог!

Інф. Бориславської міської ради

DrogMedia Бориславські силачі вибороли медалі на Всеукраїнському турнірі у Львові

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *