Членам виконкому Дрогобицької міської ради вручили повістки
Сьогодні чергове засідання виконавчого комітету Дрогобицької міської ради розпочалось з вручення повісток співробітниками районного ТЦК та СП. Про це повідомили в пресслужбі Дрогобицької міської ради. Повістки вручили всім чоловікам призовного віку, які є членами виконкому.
Міський голова Дрогобича Тарас Кучма на початку засідання зазначив, що повістки вручили для уточнення даних у військкоматі.
“Я думаю, що тут нічого страшного немає, це просто для уточнення даних, щоб ви прийшли у військкомат, стали на облік. Тому не переживаємо, спокійно працюємо далі”, – прокоментував цю ситуацію очільник громади.
Раніше, 4 липня, працівники ТЦК та СП таким чином, перед початком засідання, роздали повістки депутатам Львівської обласної ради.
Фото ДМР
