У Бориславі до Дня ЗСУ провели стрілецький турнір
Два дні, 4 та 6 грудня, у Бориславі у приміщенні кінотеатру “Каменяр” проходив Стрілецький турнір до Дня Збройних сил України та 130-річчя з дня народження Романа Дашкевича.
Десятки хлопців та дівчат демонстрували своє вміння володіти зброєю та цілитися в мішень.
Так, І місце серед дорослих жінок виборола Оксана Труш, II місце — Анастасія Фірко. Серед чоловіків І місце виборов Ігор Романюк, II – Сергій Данилюк, III – Ігор Масник.
Серед команд навчальних закладів:
І місце — ЗЗСО № 7;
II місце — Бориславський ліцей;
III місце — ЗЗСО № 3.
Переможці стрілецького турніру в особистій першості серед дівчат:
1 місце — Керч Діана (Бориславський ліцей);
Переможці стрілецького турніру в особистій першості серед хлопців:
Турнір проходив за сприяння ССК “Галицький стрілець”.
Інформація та фото Бориславської міської ради



