ДТП на Дрогобиччині: через ожеледицю автівки злітають з траси

Сьогодні зранку, близько 8:00 год. в селі Попелі Бориславської громади сталася дорожньо-транспортна пригода – автомобіль винесло з автодороги на узбіччя. Про це повідомляє спільнота dro_live. Однією з причин очевидці називають слизьке покриття.

Ще одна аварія сталася на автодорозі Дрогобич -Трускавець, район Гірки. Тут вантажний автомобіль вилетів за межі дорожньої смуги та перекинувся.

DrogMedia ДТП на Дрогобиччині: через ожеледицю автівки злітають з траси
DrogMedia ДТП на Дрогобиччині: через ожеледицю автівки злітають з траси
DrogMedia ДТП на Дрогобиччині: через ожеледицю автівки злітають з траси

Читайте також: ДТП на Дрогобиччині. ФОТО

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *