ДТП на Дрогобиччині: через ожеледицю автівки злітають з траси
Сьогодні зранку, близько 8:00 год. в селі Попелі Бориславської громади сталася дорожньо-транспортна пригода – автомобіль винесло з автодороги на узбіччя. Про це повідомляє спільнота dro_live. Однією з причин очевидці називають слизьке покриття.
Ще одна аварія сталася на автодорозі Дрогобич -Трускавець, район Гірки. Тут вантажний автомобіль вилетів за межі дорожньої смуги та перекинувся.



Читайте також: ДТП на Дрогобиччині. ФОТО
