У Дрогобичі за час війни народилося четверо немовлят внутрішньо переміщених осіб
Таку інформацію озвучив керівник відділу охорони здоров’я ДМР Володимир Чуба на щотижневій оперативній нараді в поннеділок, 14 березня.
У Дрогобицькій громаді безкоштовно прийняли вже більше 4300 тимчасово переміщених осіб – людей, які вимушено покидають власні домівки, рятуючись від ворожих обстрілів.
Відтак за три тижні перебування переселенців в дрогобицькому пологовому народилося четверо малюків. Окрім цього, на світ з’явилося і 40 дрогобичан.
