У Дрогобичі за час війни народилося четверо немовлят внутрішньо переміщених осіб

Таку інформацію озвучив керівник відділу охорони здоров’я ДМР Володимир Чуба на щотижневій оперативній нараді в поннеділок, 14 березня.

У Дрогобицькій громаді безкоштовно прийняли вже більше 4300 тимчасово переміщених осіб – людей, які вимушено покидають власні домівки, рятуючись від ворожих обстрілів.

Відтак за три тижні перебування переселенців в дрогобицькому пологовому народилося четверо малюків. Окрім цього, на світ з’явилося і 40 дрогобичан.

 

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *