«Любіть Україну»- у Дрогобичі діти разом із військовими зняли відеокліп (ВІДЕО)
Ліцей №4 імені Лесі Українки Дрогобицької міської ради, Палац дитячої та юнацької творчості міста Дрогобича, 15 реактивний артилерійський полк міста Дрогобича за підтримки Братства Блаженного священномученика Миколая Чарнецького Парафії Святого Йосифа Обручника УГКЦ у Чикаґо презентували патріотичний відеокліп “Любіть Україну”, присвячений Революції Гідності.
Автор ідеї – військовий капелан протоієрей Тарас Коцюба
Вірші – Наталія Свойкіна, музика – Іван Жук, Аранжування – Ерік Литвин
Виконавці:
Вокальний ансамбль «Друзі» ліцею №4 імені Лесі Українки (керівник Наталія Антоник): Головецька Єва, Каменська Анастасія, Криворука Софія, Параскан Анастасія, Чайка Марта
Вокальний ансамбль «Молоді галичани» Палацу дитячої та юнацької творчості (керівник Наталія Антоник): Бєлий Лев, Бушта Андрій, Бушта Соломія, Гасій Тетяна, Гнатюк Соломія, Гриценко Андрій, Дем’ян Вікторія, Коцюбан Анастасія, Коцюбан Микола, Летнянчин Вероніка, Стережило Лілія, Чемерега Наталія
Військовий оркестр 15 реактивного артилерійського полку міста Дрогобича (начальник оркестру-військовий диригент Богдан Ульяновський)
В ролі військового – Юрій Федчук @jurko_burko
Майстер сцени, артист Львівського академічного обласного музично-драматичного театру імені Юрія Дрогобича Режисер – @Iryna Antonyk
Дизайнер одягу – Олеся Вакуленко @olesa_vakuletnko
Відеограф – Василь Григоращук @vasya.rash
Фотограф – Леся Ковальчин @ltsya_kovalchyn
Студія звукозапису «Фенікс» м. Дрогобич (Вадим Гнатюк)
Інтер’єрна фотостудія DreamVstudio @dream_vstudio м. Трускавець (Оксана Волянська)
