Східниця прийматиме туристів із Бахрейну

Управління туризму та курортів ЛОДА спільно із курортними громадами Львівщини, серед яких і Східниця, організували промоційний тур для одного з керівників туристичної компанії «Traveller Gate» із Королівства Бахрейн.

Туроператора вразили краєвиди наших Карпат, властивості лікувальних вод, цікаві процедури оздоровленя. Про це повідомили у Східницькій селищній раді.

«Мені неодноразово розповідали, що на курортах Львівської області інфраструктура, тобто готелі, бювети й дороги, дуже застаріла, – мовляв, усе ще з радянських часів. Але те, що я побачив, цілковито змінило мою думку: нові відпочинкові комплекси з найновішими, дуже популярними й затребуваними для гостей із Бахрейну процедурами. Зокрема «озокеритотерапія» в наших краях суттєво дорожча, ніж тут», – поділився враженнями директор з туристичних операцій компанії «Traveller Gate» Махмуд Аль-Акрам.

За підсумками промотуру, досягнуто домовленостей, що туристична компанія Traveller Gate із королівства Бахрейн включить курорт Східниця до туристичної програми на літо 2022 р.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *