Історія порятунку: у Трускавці з котловану дістали собаку
Між страхом тварини і серцем людини — простягнута рука… У Трускавці рятувальники дістали собаку, яка впала у недобудований котлован і не могла самостійно вибратися. Інцидент стався 06 червня, на місце події оперативно прибули надзвичайники.
Як повідомляє Головне управління ДСНС у Львівській області, до Служби порятунку надійшло повідомлення про тварину, яка опинилася у пастці на будівельному об’єкті. Рятувальники спустилися в котлован і виявили наляканого собаку, який через сильний стрес не підпускав до себе людей.
Щоб заспокоїти тварину, надзвичайники використали корм, після чого змогли обережно наблизитися до неї. Переконавшись, що собака не становить небезпеки і потребує допомоги, рятувальники обережно винесли його на руках із котловану.
Після порятунку собака швидко оговтався та залишив місце події. Рятувальники також поділилися світлинами врятованої тварини з місцевими мешканцями.
Наразі планується звернення до громадської організації «Мокрий ніс», щоб з’ясувати подальшу долю собаки та за потреби допомогти йому знайти новий дім.
У ДСНС наголошують, що саме уважність і небайдужість громадян, які повідомили про тварину, дозволили оперативно організувати рятувальну операцію. Саме такі випадки, кажуть у службі, вкотре доводять: іноді людська турбота здатна врятувати життя.
Нагадаємо, днем раніше у Стебнику рятувальники визволили косулю з металевої пастки.
