Ліцеїсти з Дрогобича здобули призові місця на конкурсі декламаторів у Львові
3 червня 2026 року на базі Львівського ліцею № 24 імені Марії Конопницької відбувся XXXII Конкурс декламаторів «Марія Конопницька — дітям та молоді» (XXXII Konkurs Recytatorski „Maria Konopnicka – dzieciom i młodzieży”). У творчих змаганнях взяли участь вихованці Дрогобицького наукового ліцею імені Богдана Лепкого, виборовши низку призові місця у різних номінаціях. Про це повідомили у освітньому закладі.
За рішенням журі, призерами в категоріях декламаторського мистецтва стали:
- I місце — Ольга Біла, учениця 9-Б класу;
- II місце — Марта Волошин, учениця 7-А класу;
- III місце — Остап Риштий, учень 7-А класу.
Окрім цього, ліцеїсти продемонстрували високі результати у художньому напрямі. У номінації «Малюнок до поезії М. Конопницької» II місце посіла учениця 7-А класу Варвара Скотна.
Підготовку учнів до конкурсу здійснювала вчителька польської мови наукового ліцею Наталія Синкевич, під чиїм керівництвом ліцеїсти змогли належним чином представити свій навчальний заклад на обласному рівні.
Читайте також: Двоє студентів з Дрогобича стали призерами обласного етапу конкурсу WorldSkills Ukraine 2026
