Ірина Славич з Дрогобиччини — володарка Кубка України з футболу
Голкіперка харківського «Металіста 1925» та уродженка села Почаєвичі Дрогобицького району Ірина Славич стала володаркою Кубка України з футболу серед жіночих команд сезону 2025/2026.
Фінальний матч турніру відбувся 27 травня у Києві на полі НТК імені Віктора Баннікова. У вирішальному поєдинку зійшлися ковалівський «Колос» та харківський «Металіст 1925», за який виступає наша краянка.
У напруженому матчі харків’янки здобули мінімальну перемогу з рахунком 1:0. Таким чином команда під керівництвом Наталії Зінченко оформила «золотий дубль», додавши Кубок України до чемпіонського титулу.
Попри те, що Ірина Славич не брала участі у фінальному матчі, вона стала володаркою свого першого кубкового трофея у складі ЖФК «Металіст 1925». Для голкіперки цей сезон став особливо успішним, адже до Кубка України вона додала і чемпіонські нагороди.
Вітаємо Ірину Славич із вагомим досягненням та подвійним успіхом у складі харківського клубу.
Орест ХАНДОНЯК
