Директорка ліцею Ольга Заяць з Дрогобича отримала звання «Науковець року 2026»
Директорка дрогобицького КЗ ЛОР «Обласний науковий ліцей» Ольга Заяць отримала національне визнання «Науковець року 2026» у межах Міжнародної програми «Наукова еліта України». Про це повідомили у навчальному закладі.
Також Ользі Заяць вручено подяку за високий професіоналізм, вагомі наукові здобутки, багаторічну сумлінну працю, відданість справі збереження культурних цінностей та значний внесок у розвиток української науки й культури.
Урочиста церемонія нагородження відбулася у Києві, у приміщенні Національного центру «Український дім». Щороку проєкт об’єднує провідних науковців, освітян, представників університетів, наукових установ та міжнародних партнерів з України й з-за кордону.

У ліцеї зазначають, що відзнака є визнанням професійної діяльності, активної громадянської позиції та внеску у розвиток освіти й науки.
У колективі привітали Ольгу Заяць із нагородою та побажали подальших успіхів у розвитку освітнього простору навчального закладу.
Додамо, що Міжнародна програма «Наукова еліта України» спрямована на підтримку та популяризацію науки, а також підвищення авторитету наукових і науково-педагогічних працівників. У межах ініціативи відзначають фахівців, які роблять вагомий внесок у розвиток освітнього та наукового середовища.
Нагадаємо, цьогоріч Ольга Заяць стала лауреаткою премії Верховної Ради.
