У Трускавці проведуть безкоштовне анонімне обстеження на гепатити, ВІЛ і діабет

У Трускавці 21 травня проведуть безкоштовне анонімне медичне обстеження в межах Європейського тижня тестування. Мешканців і гостей міста запрошують перевірити основні показники здоров’я та пройти швидкі тести на низку інфекційних і неінфекційних захворювань.

Джерело: Трускавецька міська рада

Медичний захід відбудеться з 13:00 до 15:00 у місті Трускавець на вулиці Стебницька вулиця, біля торгового центру ТЦ «Вектор».

Організаторами виступають фахівці Дрогобицького районного відділу ДУ «Львівський обласний центр контролю та профілактики хвороб МОЗ України».

Під час обстеження всі охочі зможуть пройти швидкі тести на вірусні гепатити B і C та ВІЛ, а також скринінг на цукровий діабет.

Окремо проводитиметься оцінка серцево-судинного ризику, вимірювання артеріального тиску та базових показників здоров’я. Також передбачені консультації щодо ментального здоров’я.

За даними організаторів, результати експрес-тестів можна буде отримати на місці протягом 10–15 хвилин. Окрім цього, учасникам нададуть консультації медичних спеціалістів і інформаційні матеріали з профілактики захворювань.

Медики наголошують, що обстеження є безоплатним, конфіденційним і займає близько 15 хвилин, однак може допомогти вчасно виявити ризики для здоров’я та запобігти розвитку серйозних хвороб.

Нагадаємо, у Дрогобичі під час акції «Євромеланома» виявили небезпечні новоутворення у пацієнтів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *