Команда Підбузького ЗЗСО стала призером обласних шкільних ліг
Команда Підбузького ЗЗСО Східницької громади виборола бронзу обласного етапу Всеукраїнських шкільних ліг «Пліч-о-пліч» з волейболу серед юнаків 9–11 класів. Змагання відбулися у Львові за участі восьми найсильніших шкільних команд області.
Про успіх юних спортсменів повідомили у Східницькій селищній раді.
Команда Підбузького ЗЗСО, яка раніше стала переможцем районного етапу, представляла на обласному рівні Дрогобицький район. У напруженій боротьбі волейболісти здобули почесне третє місце, поступившись лише Львівському ліцею імені Героїв Крут та Сокальській школі №2.
У громаді привітали спортсменів та тренера Мар’яна Строгана, відзначивши їхню наполегливість, командний дух і спортивний характер.
Нагадаємо, раніше ми повідомляли, що команда Бориславського ЗЗСО І-ІІІ ступенів №3 стала переможцем обласного етапу «Пліч-о-пліч Всеукраїнські шкільні ліги» з масового футболу серед учнів 9–11 класів та представлятиме Львівщину на всеукраїнському фіналі.
