У Бориславі презентують вишитий рушник громади «Нитками єдності»
У Бориславі презентують вишитий рушник громади «Нитками єдності», створений до Дня вишиванки. Захід відбудеться 21 травня в Історико-краєзнавчому музеї міста.
Про це повідомили у Бориславській міській раді.
Презентація розпочнеться о 14:00. У межах заходу відвідувачам представлять рушник громади «Нитками єдності», а також проведуть мистецько-краєзнавчу мандрівку населеними пунктами Бориславської громади.
Окрім цього, для гостей підготували художню програму за участі вокалістів Бориславської дитячої школи мистецтв та міського Палацу культури.
Організатори зазначають, що подія покликана об’єднати мешканців громади навколо українських традицій, культури та народного мистецтва.
Вхід на захід — вільний.
Нагадаємо, у селі Майдан представили унікальне вишиття 1938 року, серед експонатів зокрема вишитий рушник лрвжиною 6 м 60 см
