Спортсменки зі Східницької громади здобули нагороди на Чемпіонаті Європи з армреслінгу

Спортсменки зі Східницької громади вибороли призові місця на Чемпіонаті Європи з армреслінгу, який проходить у столиці Угорщини — Будапешті. Українки гідно представили громаду та країну на міжнародній арені, здобувши одразу кілька нагород. Про це повідомили у Східницькій селищній раді.

Анна Іроденко стала чемпіонкою Європи у боротьбі на праву руку та здобула бронзову медаль у боротьбі на ліву руку.

Ще одну золоту нагороду для громади виборола Надія Биців, яка посіла перше місце у боротьбі на праву руку.

Софія Трускавецька також піднялася на п’єдестал пошани, виборовши срібну медаль у боротьбі на ліву руку.

У Східницькій громаді привітали спортсменок із високими результатами та побажали їм нових перемог, витримки й подальших спортивних звершень.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *