Спортсменки зі Східницької громади здобули нагороди на Чемпіонаті Європи з армреслінгу
Спортсменки зі Східницької громади вибороли призові місця на Чемпіонаті Європи з армреслінгу, який проходить у столиці Угорщини — Будапешті. Українки гідно представили громаду та країну на міжнародній арені, здобувши одразу кілька нагород. Про це повідомили у Східницькій селищній раді.
Анна Іроденко стала чемпіонкою Європи у боротьбі на праву руку та здобула бронзову медаль у боротьбі на ліву руку.
Ще одну золоту нагороду для громади виборола Надія Биців, яка посіла перше місце у боротьбі на праву руку.
Софія Трускавецька також піднялася на п’єдестал пошани, виборовши срібну медаль у боротьбі на ліву руку.
У Східницькій громаді привітали спортсменок із високими результатами та побажали їм нових перемог, витримки й подальших спортивних звершень.
