«Весняні акварелі»: у Дрогобичі запрошують на концерт і розмову про іконопис
У Дрогобичі відбудеться концерт «Весняні акварелі» у Галереї сакрального мистецтва. На відвідувачів чекає поєднання музики та розповідей про український іконопис.
Захід анонсували в Музеї «Дрогобиччина».
Музичне свято пройде 30 березня о 15:00 у Галереї сакрального мистецтва на вулиці Січових Стрільців, 18. До участі долучаться учні та викладачі Дрогобицької музичної школи №1 імені о. Северина Сапруна.
Окрім концертної програми, організатори підготували тематичні розповіді про зображення євангеліста Марка в українському іконописі другої половини XVII століття.
Програму готують Ірина Грицюк, Вікторія Звір, Наталія Книш і Романа Терес. Веде та анотує концерт Оксана Андрусів, яка також є серед організаторів події.
Вхід на захід вільний.
