«Весняні акварелі»: у Дрогобичі запрошують на концерт і розмову про іконопис

У Дрогобичі відбудеться концерт «Весняні акварелі» у Галереї сакрального мистецтва. На відвідувачів чекає поєднання музики та розповідей про український іконопис.

Захід анонсували в Музеї «Дрогобиччина».

Музичне свято пройде 30 березня о 15:00 у Галереї сакрального мистецтва на вулиці Січових Стрільців, 18. До участі долучаться учні та викладачі Дрогобицької музичної школи №1 імені о. Северина Сапруна.

Окрім концертної програми, організатори підготували тематичні розповіді про зображення євангеліста Марка в українському іконописі другої половини XVII століття.

Програму готують Ірина Грицюк, Вікторія Звір, Наталія Книш і Романа Терес. Веде та анотує концерт Оксана Андрусів, яка також є серед організаторів події.

Вхід на захід вільний.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *