Волейболістки з ліцею №16 з Дрогобича перемогли у районному етапі «Пліч-о-пліч»
Команда Дрогобицького ліцею №16 імені Юрія Дрогобича стала переможницею районного етапу всеукраїнських змагань «Пліч-о-пліч всеукраїнські шкільні ліги» з волейболу серед учениць 5–9 класів та виборола право виступити на обласному рівні турніру. Про це повідомили в Дрогобицькій РВА.
Змагання ІІІ етапу відбулися 20 березня у дитячо-юнацькому спортивному клубі «Спортовець» у Трускавці. За першість змагалися п’ять команд, які стали переможцями попереднього етапу у своїх громадах. Участь у турнірі взяли команди Бориславського ЗЗСО №3, СЗШ №1 Трускавця, Ліцею №16 ім. Юрія Дрогобича, Опаківського ЗЗСО І–ІІІ ступенів та Меденицької СЗШ І–ІІІ ступенів.
За підсумками змагань перше місце здобула команда ліцею №16 ім. Юрія Дрогобича. Другими стали волейболістки зі СЗШ №1 Трускавця, третє місце посіла команда Меденицької школи. Усі призерки отримали дипломи Дрогобицької районної військової адміністрації.
Учасниць змагань привітали та нагородили заступник начальника Дрогобицької РВА Ярослав Пецюх, начальниця управління гуманітарної політики РВА Надія Козар та директор Трускавецького ДЮСК «Спортовець» Любомир Мацькович.
«Пліч-о-пліч всеукраїнські шкільні ліги» — це всеукраїнський спортивний проєкт серед учнівської молоді під гаслом «Разом переможемо», який реалізовується за ініціативи Президента України та за підтримки Міністерства молоді та спорту, Міністерства освіти і науки і Львівської обласної військової адміністрації.
Нагадаємо, серед 9-11 класів в районних змаганнях з волейболу перемогла команда з Борислава.
