Спортсмени зі Східницької ТГ здобули нагороди на чемпіонаті України з армрестлінгу
У селищі Воловець Закарпатської області відбувся чемпіонат України з армрестлінгу серед ветеранів, де успішно виступили спортсмени зі Східницької громади.
Як повідомляє Східницька селищна рада, ветерани громади змагалися у складі збірної Львівської області та показали високі результати.
Серед досягнень наших спортсменів: Світлана Ридель посіла 2 місце у категоріях «ліва рука» та «права рука», Андрій Багрій виборов 1 місце правою рукою та 3 місце лівою. У підсумку збірна Львівщини стала переможцем у загальнокомандному заліку.
Вітаємо спортсменів та бажаємо нових звитяг!
Нагадаємо, уже цієї неділі в відбудеться відкритий турнір «Дрогобич шаховий-2026».. До завтра, 14 березня, ще можна зареєструватися на участь.
