В частині Дрогобича 19 лютого не буде газу

Дрогобицьке УЕГГ Львівської філії ТОВ «Газорозподільні мережі України» повідомляє, що у зв’язку із проведенням аварійно-ремонтних робіт на газопроводі середнього тиску завтра, 19 лютого, з 9:00 год. буде припинено постачання газу орієнтовно до 17:00 год по вул. Грушевського 140, 142, 146, 148, 154, 162, 164, 166, по вул. Стрийська 393, 397, 411, 415, по вул. П. Орлика 1, пр. Огородній 5,7,9,13, вул. 22 Січня 26а, вул. П.Сагайдачного 8, 12.

Подача газу буде відновлена без попередження.

Не залишайте без нагляду ввімкнені газові прилади, – попереджає адміністрація Дрогобицького УЕГГ.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *