У Східницькому ЗЗСО відрили оновлену обідню залу
У Східницькому закладі загальної середньої освіти І–ІІІ рівнів відкрили оновлену обідню залу. Про це повідомили у Східницькій селищній раді.
“У межах внутрішнього капітального ремонту проведено значний обсяг робіт: закуплено нові сучасні меблі, встановлено рукомийники, облаштовано вентиляцію, постелено плитку. Відтепер школярі мають комфортний, безпечний і сучасний простір для щоденних гарячих обідів”, – йдеться в поідомленні.

Приміщення стало світлішим і просторішим – учні та педагогічний колектив вже змогли оцінити зміни під час перших обідів.

Нагадаємо, повідомлення про закупівлю “Капітальний ремонт харчоблоку Східницького ЗЗСО І-ІІІ рівнів” розміщено на платформі Prozorro. Договір підряду уклав Відділ освіти Східницької селищної ради з компанією ТОВ «ІК УКРБУДСЕРВІС», яка зареєстрована у місті Львів. Вартість робіт згідно договору становить 5 млн 705 тис. 196,34 грн з ПДВ.
Джерела фінансування: за рахунок державної субвенції – 3 млн 002 тис. 584,41 грн та – місцевого бюджету – 2 млн 702 тис. 611,93 грн.
За умовами закупівлі, ремонт харчоблоку передбачає:
- монтаж та встановлення сучасного кухонного обладнання (марміти, прилавки, плити, пароварки, посудомийні машини, холодильні шафи);
- облаштування вентиляції та систем електропостачання;
- ремонтні роботи у приміщеннях харчоблоку (підлога, стіни, стеля, освітлення);
- придбання меблів та інвентарю для обідньої зали.
Оновлення харчоблоку в Східницькому ЗЗСО І-ІІІ ст. відбуєтьсяя на тлі загальнонаціональної реформи шкільного харчування. З жовтня 2024 року безоплатне одноразове гаряче харчування з державного бюджету отримують учні 1–4 класів, а за кошти місцевого бюджету — діти пільгових категорій. У перспективі передбачено розширення програми безкоштовного харчування на всі класи.
