Спортсмени з Доброгостова вибороли медалі на чемпіонаті Львівщини з пауерліфтингу
Троє учнів Доброгостівського закладу загальної середньої освіти І–ІІІ ступенів імені Івана Боберського продемонстрували високий рівень підготовки на чемпіонаті Львівської області з класичного пауерліфтингу серед юнаків та дівчат, юніорів та юніорок, який проходив у селищі Великий Любінь. Про це повідомили у Трускавецькій міській раді.
Перше місце виборола Щудло Діана, учениця 9 класу, показавши суму триборства 270 кг: присідання – 115 кг, жим – 50 кг, станова тяга – 105 кг.
Срібну медаль здобув Кінаш Іван, учень 11 класу, з результатом 510 кг (присідання – 190 кг, жим – 115 кг, станова тяга – 205 кг).
Бронзове місце посів Артимко Денис, учень 10 класу, який набрав 330 кг: присідання – 135 кг, жим – 75 кг, станова тяга – 120 кг.
Підготував юних спортсменів вчитель фізичного виховання та тренер Микола Котормус.

Таким чином доброгостівчани на обласному чемпіонаті з пауерліфтингу вибороли повний комплект нагород — золото, срібло та бронзу. Вітаємо спортсменів і бажаємо нових звершень!
Читайте також: Бадмінтоністи з Трускавця – перші в області!
