Учні Східницької громади тимчасово навчатимуться дистанційно
У закладах загальної середньої освіти Східницької територіальної громади тимчасово змінюють формат навчання. Через несприятливі погодні умови та відключення електроенергії освітній процес буде організовано дистанційно.
Як пояснюють у Східницькій селищній раді, рішення ухвалене з урахуванням протоколу позачергового засідання обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій №2 від 16 січня 2026 року, а також відповідно до рішення Кабінету Міністрів України про запровадження надзвичайної ситуації державного техногенного характеру в електроенергетичній системі.
Дистанційна форма навчання діятиме у закладах освіти Східницької селищної ради з 19 по 23 січня 2026 року. У цей період освітній процес здійснюватиметься з використанням онлайн-платформ та інших визначених закладами освіти інструментів.
Читайте також: З понеділка школярі Дрогобицької громади повернуться на навчання
