Марія Курбатова з Підбужа відсвяткувала 100-літній ювілей!

Про це повідомили у Східницькій селищній раді.

Народжена 1925 року в селі Вербівці на Хмельниччині, вона пережила важкі роки війни. У 1942-му дівчину вивезли на примусові роботи до Німеччини, де їй довелося долати труднощі, працювати й виживати у непростих умовах. Повернувшись після війни додому, Марія створила сім’ю. Разом із чоловіком жила на Івано-Франківщині, згодом — у Дрогобичі, де народила доньку.

Після смерті чоловіка виховувала дитину сама, працювала на хлібокомбінаті, а пізніше — продавцем у магазині. З 2000 року мешкає у селищі Підбуж, де нині її оточують любов і турбота доньки та зятя.

Її життя — це історія праці, любові до рідних і вірності людським цінностям.

Нехай кожен новий день дарує ювілярці спокій, тепло близьких і Божу ласку на многії літа.

Читайте також: Катерина Шкикава з Дрогобиччини святкує 100-літній ювілей

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *