Загинув захисник Роман Садовий з Дрогобицької громади

Завтра, 23 жовтня, Дрогобицька громада зустріне тіло полеглого захисника України Романа Садового, який боронив країну з перших днів повномасштабного вторгнення та вважався зниклим безвісти з червня 2024 року.

Сумну звістку повідомили у Дрогобицькій міській раді.

Роман Садовий народився 26 березня 1976 року у Старому Селі. Після навчання у Снятинській школі та ВПУ №19 проходив службу в армії. Тривалий час працював водієм на швидкій допомозі в Рихтичах, а згодом – на підприємстві «Уккан» та за кордоном у Польщі.

Коли у 2022 році розпочалося повномасштабне вторгнення, Роман повернувся в Україну та добровільно став до лав Національної гвардії України. Служив молодшим сержантом, командиром відділення матеріально-технічного забезпечення стрілецької роти 4 стрілецького батальйону в/ч А3002.

11 червня 2024 року, під час мінометного обстрілу на Покровському напрямку, зв’язок із Романом обірвався. Відтоді він вважався зниклим безвісти. Нині загибель воїна підтверджена офіційно, а тіло повертається додому.

Зустріч траурного кортежу відбудеться 23 жовтня о 12:30 на Перехресті Героїв у Дрогобичі. Звідти процесія рушить до Старого Села, де о 19:00 в домі воїна відбудеться парастас.
Чин похорону пройде 24 жовтня о 13:00 у храмі Різдва Пресвятої Богородиці в Старому Селі. Поховають Героя на Алеї Слави у Дрогобичі.

У Романа Садового залишилися батьки, дружина, донька з чоловіком, два онуки та сестра.

Щирі співчуття рідним.
Вічна пам’ять і шана захиснику України!

Читайте також: Загинув захисник Віталій Хлонь з Дрогобича

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *