Дрогобицькі каратисти вибороли численні перемоги на Відкритому Кубку Львівщини

11–12 жовтня у Львові відбулися масштабні змагання — Відкритий Кубок Львівської області з кіокушинкай карате, що зібрав майже 800 учасників із чотирьох областей: Львівської, Тернопільської, Волинської та Івано-Франківської.

Першого дня на татамі вийшли наймолодші спортсмени — початківці 2009–2018 років народження. Наступного дня відбулися поєдинки серед молодших юнаків, дівчат та юніорів у розділі «куміте» (2007–2016 р.н.).

Дрогобицький осередок кіокушинкай карате вкотре підтвердив високий рівень підготовки своїх вихованців. Юні спортсмени показали відмінні результати та здобули численні нагороди у різних вікових категоріях.

Переможцями змагань стали:
Катерина Чіпак, Анастасія Сорочак, Катерина Лізогуб (у двох категоріях), Іван Сахненко, Назар Сахненко, Остап Сахненко (у двох категоріях) та Захар Петруняк.

Срібні нагороди вибороли:
Тарас Степанов, Максим Степанов, Катерина Кузнєцова, Макарій Усик, Анастасія Сулимка, Ростислав Марущак, Максим Пріндин.

Бронзові медалі здобули:
Остап Сахненко, Юрій Динда, Владислав Ковтко, Ніколь Задорожна, Дем’ян Сахненко, Злата Шкабара, Мирослав Петренко, Ярослав Геєць та Євген Гук.

Юні каратисти гідно представили Дрогобич на обласному рівні, продемонструвавши силу духу, витримку та командну єдність.

За повідомленням Дрогобицької міської ради

Читайте також: Спортсменки з Борислава здобули нагороди та встановили 3 рекорди на Чемпіонаті України з пауерліфтингу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *