На Дрогобиччині чоловіка госпіталізували через укус змії

До Дрогобицької міської лікарні 3 вересня близько 15:00 години поступив мешканець Борислава 1960 року народження з діагнозом «укус змії».

Про це повідомив Департамент з питань цивільного захисту Львівської обласної військової адміністрації.

Стан потерпілого лікарі оцінюють як середньої тяжкості.

Читайте також: Дитину з Борислава госпіталізували через укус змії

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *