На Львівщині рятувальники ліквідовують наслідки негоди
На Львівщині рятувальники ліквідовують наслідки негоди: підтоплені будинки, врятовані люди і тварини.
Інформує: ДСНС Львівщини
У ніч на 10 липня на Львівщині негода завдала чимало клопоту. Внаслідок інтенсивних опадів вийшли з річищ річки Щирка та Зубра, що спричинило підтоплення в кількох населених пунктах області.
Найбільше постраждали села Скнилів, Зубра та Сокільники. У цих населених пунктах вода залила вулиці, житлові будинки, подвір’я та автомобілі. Частково підтоплена й автодорога «Львів – Пустомити – Меденичі».
Особливо напруженою була ситуація в селі Скнилів. Там рятувальники евакуювали чотирьох осіб, зокрема двох дітей. Також вдалося врятувати двох собак, які опинилися в пастці через підняття рівня води.

Крім того, пожежно-рятувальні підрозділи проводять відкачування води з території електропідстанції. Роботи здійснюються з використанням мотопомп.

До ліквідації наслідків негоди залучено 38 рятувальників і 7 одиниць спеціальної техніки. Роботи тривають, фахівці продовжують стежити за рівнем води та надавати допомогу населенню.
За прогнозами синоптиків, упродовж доби 10 липня на території області зберігається висока ймовірність сильних дощів, шквалів і граду. Рятувальники закликають мешканців бути обережними та у разі потреби звертатися до служби порятунку за номером 101.
Читайте також: У Дрогобичі вітер повалив дерева
