На війні загинув Володимир Рентюк з Борислава

Бориславська громада втратила ще одного Героя — загинув Володимир Рентюк. Сумну звістку повідомили у Бориславській міськраді.

Володимир Рентюк народився 29 червня 1976 року в місті Борислав. Навчався у місцевій третій школі, а вищу освіту здобув у Івано-Франківському інституті нафти й газу, а також у Дрогобицькому педагогічному університеті.

З 1999 року він працював тренером-викладачем із волейболу в Бориславській дитячо-юнацькій спортивній школі. Володимир став наставником для не одного покоління юних спортсменів, передаючи їм не лише професійні навички, а й любов до спорту, прагнення до здорового способу життя, чесної гри та командної підтримки.

Його знали й поважали у спортивному середовищі не лише Борислава, а й усього району — як людину віддану своїй справі, щиру та доброзичливу.

10 лютого 2025 року Володимира мобілізували до лав Збройних Сил України. 1 липня того ж року він загинув під час виконання бойового завдання поблизу населеного пункту Нова Січ на Сумщині, у складі 158-ї окремої механізованої бригади.

Він був людиною з великим серцем — світлою, скромною, завжди готовою підтримати ближнього. Щоразу, коли громада прощалася з полеглими захисниками, Володимир приходив віддати їм шану. Тепер у скорботі громада схиляє голови за ним…

У Володимира залишилися брат, рідні та близькі.

Щирі співчуття родині.
Світла памʼять Герою.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *