У Східниці змія вкусила 2-річну дитину

29 червня у смт Східниця Дрогобицького району зафіксовано випадок укусу змії. Про це повідомили у Департаменті цивільного захисту населення Львівської ОДА.

Близько 13:58 до Дрогобицької міської дитячої лікарні госпіталізували дівчинку 2023 року народження — місцеву мешканку.

Медики діагностували укус змії. Стан постраждалої — середньої тяжкості.

Інцидент стався на території Східницької територіальної громади. Подробиці події уточнюються.

У зв’язку з підвищеною активністю плазунів в теплу пору року рятувальники закликають громадян бути обережними під час прогулянок у лісі, на луках чи біля води, не ходити по високій траві без закритого взуття та уважно оглядати місця відпочинку. У разі укусу змії — негайно звертатися за медичною допомогою.

Фото ілюстративне

Читайте також: Укус змії: на Дрогобиччині постраждали чоловік і дитина

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *