На Дрогобиччині три автомобілі злетіли з дороги
У селищі Меденичі Дрогобицького району сталася дорожньо-транспортна пригода: легковий автомобіль злетів з дороги та перекинувся в кювет. Про це повідомляє спільнота dro_live.

Інцидент трапився в умовах мокрої дороги, ймовірно, через втрату керування.
На щастя, постраждалих в аварії немає.
Ще один випадок перекидання автівки зафіксували в селі Верхні Гаї Дрогобицької громади.

Обставини з’ясовують правоохоронці.
Також ДТП сталася в селі Воля Якубова Дрогобицької громади – тут автівка злетіла з автодороги на узбіччя.

Авто зазнало механічних пошкоджень. Про потерпілих не повідомляють.
Ще про один автомобіль на узбіччі повідомляють наші читачі – за селом Рихтичі по дорозі до Грушева.
Будьте пильними на дорогах!
Читайте також: Трускавецький суд виніс вирок водієві, який на смерть збив мопедиста
