У Дрогобицькій ТГ прийомна сім’я взяла на виховання двох дітей
У Дрогобицькій ТГ двоє дітей, позбавлених батьківського піклування, знайшли дім у новоствореній прийомній сім’ї. Про це повідомили у Львівській ОВА у середу, 2 квітня.
На виховання та спільне проживання в сім’ю влаштували двох дітей, які є рідними між собою. Дти є внутрішньо переміщеними особами і перебували у спеціалізованому реабілітаційному центрі Львівської обласної державної адміністрації.
«Наше завдання – забезпечити право на сім’ю дітям різного віку. Хлопчик та дівчинка рідні між собою та мають статус дітей, позбавлених батьківського піклування. Один з пріоритетів нашої роботи – дати дітям змогу гідно жити та виховуватись в комфортних умовах. Загалом в області функціонують 44 дитячих будинки сімейного типу, в яких виховують 305 дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, а також 79 прийомних сімей, в яких виховують 143 дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування», – повідомив начальник служби у справах дітей Львівської ОДА Володимир Лис.
“Новостворена прийомна сім’я – це перша прийомна сім’я у Стебнику та восьма прийомна сім’я, яка була створена в Дрогобичі з 2007 року. За цей період 9 дітей – сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, завдяки сімейному оточенню, отримали батьківську турботу та любов, деякі випускники продовжують успішно навчатися у вищих навчальних закладах”, – додала заступниця начальника відділу – служби у справах дітей Юлія Щерба.
Прийомна сім’я – це сім’я, яка добровільно взяла на виховання та спільне проживання від одного до чотирьох дітей-сиріт і дітей, позбавлених батьківського піклування.
