У Дрогобицькій громаді 29 серпня молитимуться за полеглих Захисників

29 серпня, в День пам’яті захисників України, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України, у Дрогобицькій громаді відбудуться поминальні панахиди на цвинтарях.

Зокрема, о 14:00 год одночасно відбудуться поминальні панахиди на цвинтарі по вул. Пилипа Орлика та на Полі Скорботи (22 Січня).

О 13:30 год біля медичного центру Алли Бульби (вул. Лесі Українки, 16) курсуватимуть три автобуси, два з яких поїдуть до Поля Скорботи та один – на кладовище на вулиці Пилипа Орлика.

О 18:00 год у Стебнику, на Майдані Шевченка відбудеться віче «Живі, поки пам’ятаємо».

Вічна пам’ять та слава Героям України!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *