На Дрогобиччині під колесами авто загинув 4-річний хлопчик
Трагедія сталася вчора, близько 19:00 год в селищі Підбуж Дрогобицького району.
За повідомленням правоохоронців, водій автомобіля «Opel Vectra», 18-річний житель одного з сіл району, здійснив наїзд на пішохода, чотирирічного місцевого мешканця.
Внаслідок ДТП хлопчик отримав тілесні ушкодження та, попри зусилля медиків, помер у кареті швидкої допомоги.
За фактом слідчі відділу розслідування злочинів учинених дітьми поліції Львівщини відкрили кримінальне провадження за ч.2 ст.286 (Порушення правил безпеки дорожнього руху) ККУ.
Санкція статті передбачає покарання – позбавлення волі на строк від трьох до восьми років з позбавленням права керувати транспортними засобами на строк до трьох років або без такого.
Правоохоронці встановлюють обставини події.
П.С. Видання LVIV.MEDIA пише, що дитина раптово вибігла на проїжджу частину дороги, і водій не зміг уникнути зіткнення.

